• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           
  • 8388 3876 051
  •   IR_SCADA@

اندیشه سازان کاوشگر داریس (اسکادا)

 توسعه سیستم اتوماسیون صنعتی  ir-Scada ، توسعه راهکارهای اتوماسیون صنعتی و مکانیزاسیون و تولید بردهای صنعتی

با توجه به اهمیت مدیریت مصرف انرژی و تبدیل دانشگاه زابل به یک دانشگاه سبز از نظر مصارف حامل های انرژی و به تبع آن کنترل انتشار آلایندگی محلی و گازهای گلخانه ای،طرح هوشمند پايش مصرف انرژی در سطح پرديس آن دانشگاه اجرا گرديد.

zabol263 newgbr

در این طرح در نظر است تا سیستم هوشمند IRSCADA جهت اندازه گیری، فرآخوانی، آنالایز داده و نمایش آنلاین انواع پارامترها شامل مصرف انرژی برق، پروفایل بار، هزینه برق، مصرف سوخت بابت تولید برق،در ده پست برق و موتورخانه دانشگاه نصب گرديد و با نصب سامانهPWA-IRSCADA پايش مصرف انرژی برق سی فيدر خروجی آن ، ضمن جمع آوری اطلاعات پارامترهای الکتريکی و جلوگيری از انتشار گازهای گلخانه ای، شناخت حامعی از پروفايل مصارف دانشگاه به صورت آنلاين تهیه و راه اندازی گردد. برخی از برآوردها نشان می دهد که تنها با مانیتورینگ مصرف انرژی و ایجاد حسایت در مصرف کننده، بین 10-15 درصد می توان مصرف انرژی را بدون هیچگونه اقدام سخت افزاری جدی پایین آورد. بنابراین مانیتورینگ مستمر و اطلاع از آنچه در مصرف برق در دانشگاه اتفاق می افتد، آگاهی از آثار مستقیم و غیر مستقیم مصرف انرژی را هویدا کرده و می تواند موجب مسئولیت بخشی و بهبود مسئولیت پذیری در مصرف برق گردد. بدین منظور قراردادی با دانشگاه زابل منعقد گرديد.

 

PAW4 IRSCADA

 

نرم افزار منصوبه سامانه دانش بنيان IRSCADA بوده که قادر به انعکاس مشخصه های بومی همانند انرژی و توان اکتيو وراکتيو و پارمترهای مختلف انرژی الکتريکی همچون هارمونيک و THD جريان و ولتاژ ، هزینه های غیر مستقیم مصرف برق (Externality Costs) شده و این امکان را خواهد داد همچنين پاورآنلايزرهای منصوبه نيز پاورآنالايزر دانش بنيان PWA-IRSCADA بوده که علاوه بر مباحث نمایش عمومی و ایجاد حساسیت بر مصرف انرژی، از مزایای زیر هم بهره مند شد:

  • مدیریت مصرف و بهینه سازی آن از لحاظ زمان و نوع
  • مشاهده و اندازه گیری تاثیر تغییرات اعمال شده بر الگوی مصرف
  • امکان محاسبه دقیق مصارف و مقایسه آن با قبوض صادر شده و مشخص کردن موارد مغایرت
  • سهولت در امر ممیزی مصرف انرژی سازمان

Picture2

 

 

 

 

 

 

 

PWA BOX

 

 

 

 

 

 

 

re2

آمار بازدید

امروز3
دیروز47
ماه928
مجموع59610

حاضرین

1
نفر

1403-04-03

کد ماتریسی

QR Code

درباره شرکت اسکادا

شرکت اندیشه سازان کاوشگر داریس( اسکادا ) در تاریخ ، 1394/04/01  فعالیت خود را در زمینه توسعه نرم افزار مانیتورینگ و کنترل صنعتی(اسکادا) و ارائه خدمات مربوطه به طور رسمی آغاز نمود.سیستم Irscada یک سیستم نظارت و کنترل تجهیزات سخت افزاری بر پایه پروتکل های صنعتی است. این سیستم با استفاده از تکنولوژی های تحت وب دریچه تازه ای به این گروه از نرم افزارها گشوده است.

خدمات اسکادا عبارتند از :

  • توسعه نرم افزار irscada
  • تولید مبدلهای پروتکل صنعتی
  • تهیه و تولید مودمهای انتقال داده صنعتی

راه های تماس با شرکت اسکادا

شما می توانید علاوه بر رایانامه (ایمیل) از طریق شماره تلفن زیر با شرکت اسکادا همه روزه از ساعت 8 الی 13 و عصرها 17 الی 21 در تماس باشید

آدرس ایمیل شرکت اسکادا :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت اسکادا : 8388 3876-051

آدرس سایت رسمی شرکت اسکادا: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کانال تلگرام: https://telegram.me/IR_SCADA