• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           
  • 8388 3876 051
  •   IR_SCADA@

 

باتوجه به آغاز سال جديد و لزوم برنامه ريزی برای رويارويي با مشکلات پيک بار که متاسفانه با رسيدن فصل گرما پيش روی صنعت خواهد بود، ميبايست مديران متعالی صنعت پيشتر گامهای اساسی را برای جمع آوری آنلاين الگوی بار مصرفی واحد تحت مدیریت خود اقدام نمايد، بديهی است، اطلاعات برداشت شده در بخش انرژی، توسط مهندسين خبره اين شرکت بررسی و راهکارهای مديريت بار و بهينه سازی مصرف به متقاضی ارائه خواهد شد.  صنايع مختلف براساس نيازها و تعهدات پيش رو ضمن مديريت قراردادهای تامين محصول در پيک بار میتوانند مصارف خود را به فرمی بهينه کاهش دهند.


عدم بالانس بار و يا وجود هارمونيک و بار راکتيو در مصارف ميتواند ضمن کاهش عمر تجهيزات-کليدها و کابلها و ترانسها و تجهیزات خط تولید مسائل متعدی را در زمينه خرابی تجهيزات و از دست رفتن سرمایه و نيز بيکاری، ساعتی نيروی کار انسانی، به همراه داشته باشد.
لذا اين شرکت براساس بازديد کارشناسان خبره خود در پنج گام اين خدمات ارائه ميگردد:


گام اول: براورد بار مصرفی و نيز ميزان مصارف و پروفايل احتمالی در سال آينده با بررسی اطلاعات وسوابق و قبوض صادره شرکت برق و نيز بازديد ميدانی تعيين گرديده و طرحی مشتمل بر تجهيزات (ترانسهای جريان-کابلکشی تا محل ديتالاگر- تابلو ديتالاگر) ارائه ميگردد. و نيز پيش نويس قرارداد ديتالاگر های انرژی برای کارفرما ارسال ميگردد.


گام دوم: کارفرما ضمن بررسی طرح پيشنهادی و نيز برآورد اوليه نسبت به امضای قراردداد اقدام نموده و نسخه های قراردادی را به مشاور ارسال مينمايد.


گام سوم: قرارداد مصوب به يکی از صندوقهای پژوهش زير مجموعه صندوق نوآوری و شکوفايي ارجاع تا از محل قرارداد تسهيلات ليزينگ به متقاضی گرداخت گردد.

اين تسهيلات:
•    حداقل تسهیلات 200 میلیون ریال و حداکثر 50 میلیارد ریال برای هر خریدار محصول
•    دوره بازگشت با احتساب دوره تنفس: حداکثر 36 ماه
•    دوره تنفس: تا 6 ماه
•    نرخ بهره سالانه 9 درصد در سال


گام چهارم: کارفرما با در اختيار داشتن اطلاعات مصارف انرژی ساعتی و پيک پارامترهای انرژی برق تصميمات اساسی در خصوص جابجايي بار به ساعات کم بار و يا تصميم گيری در خصوص خريد تجهيزات حذف هارونيک و کاهش مصرف انرژی راکتيو خواهد گرفت.
گام پنجم: بهره برداری از امکان مشاوره با کارشناسان خبره اين شرکت در بازه حداقل 5 ساله در طرحهای توسعه ای کارفرما يکی ديگر از مزايآيي است که مشاور به کارفرما ارائه مينمايد.

 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره شرکت اسکادا

شرکت اندیشه سازان کاوشگر داریس( اسکادا ) در تاریخ ، 1394/04/01  فعالیت خود را در زمینه توسعه نرم افزار مانیتورینگ و کنترل صنعتی(اسکادا) و ارائه خدمات مربوطه به طور رسمی آغاز نمود.سیستم Irscada یک سیستم نظارت و کنترل تجهیزات سخت افزاری بر پایه پروتکل های صنعتی است. این سیستم با استفاده از تکنولوژی های تحت وب دریچه تازه ای به این گروه از نرم افزارها گشوده است.

خدمات اسکادا عبارتند از :

  • توسعه نرم افزار irscada
  • تولید مبدلهای پروتکل صنعتی
  • تهیه و تولید مودمهای انتقال داده صنعتی

راه های تماس با شرکت اسکادا

شما می توانید علاوه بر رایانامه (ایمیل) از طریق شماره تلفن زیر با شرکت اسکادا همه روزه از ساعت 8 الی 13 و عصرها 17 الی 21 در تماس باشید

آدرس ایمیل شرکت اسکادا :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت اسکادا : 8388 3876-051

آدرس سایت رسمی شرکت اسکادا: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کانال تلگرام: https://telegram.me/IR_SCADA