• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           
  • 8388 3876 051
  •   IR_SCADA@

 

پاور آنالایزر تجهيزی است که به اندازه گیری دقیق ویژگی‌های و پارمترهای الکتريکی دستگاه‌های تولید، تبدیل و تغییر برق می‌پردازد. همچنین اندازه گیری دقیقی از قدرت واقعی در اینورتر‌ها، درایور‌های موتور،منابع تغذیه و توان و انرژی مصرفی تجهیزات دفتری و اداری، و ماشین آلات صنعتی به دست می‌دهد.


 

 

تحلیل‌گر توان (پاورآنالایزر) PWA-IRSCADA ابزاری قدرتمند جهت بررسی و تحلیل پارامترهای مرتبط با ولتاژ، جریان، کیفیت توان و انرژی در سیستم‌های قدرت سه فاز و تک فاز است.
این سامانه به منظور داده‌برداری از سیگنال‌های آنالوگ ولتاژ تا محدوده ۶۰۰ ولت و جریان تا محدوده ۲۰۰۰ آمپر از طریق ترانسهای جريان آهنی بر روی 2 يا 4 يا 8 فيدر سه فاز مستقل و به طور همزمان طراحی و ساخته شده است.

داده‌های نمونه‌برداری‌شده توسط این دستگاه با سرعت نمونه‌برداری 50 نمونه در سیکل، به صورت همزمان از تمامی کانال‌های ورودی دریافت شده و سامانه ثبت ميگردد تا پارامترهای مرتبط با کیفیت ولتاژ، جریان، توان و انرژی بدست آیند. این پارامترها عبارتند از دامنه، فاز و مقدار موثر ورودی‌های ولتاژی و جریانی، توان اکتیو و راکتیو، فرکانس، THD، هارمونیک‌ها تا مرتبه ۵۰ و انرژی که به طور آنلاین قابل مشاهده و ذخیره‌سازی می‌باشند.

این امکان فراهم شده است تا بتوان از طریق واسط GSM ويا ETHERNET داده‌های دریافت شده را روی نرم‌افزار دانش بنيان IRSCADA مشاهده و ثبت کرد. این نرم‌افزار، امکانات بسیار زیادی از جمله امکان مشاهده آنلاین تحت وب تمامی سیگنال‌های ولتاژی و جریانی و تمامی ‌پارامترهای محاسبه شده را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. همچنین این امکان فراهم شده است تا بتوان هر یک از پارامترهای دلخواه را در محدوده زمانی دلخواه ذخیره نمود.

 

 

 

 

PWA-IRSCADA پاورآنالایزر پرقدرتی است که توانایی اندازه گیری و ثبت پارامترهای الکتریکی هشت فیدر فشارضعيف متصل را دارد. علاوه بر پارامترهای ولتاژ، جریان، جریان نول، ضریب قدرت، توان های اکتیو، راکتیو و ظاهری برای کلید اصلی و همه فیدرها،  THDولتاژ و جریان برای هر يک از فيدرها اندازه گیری و ثبت می شوند.

 همچنین دمای محیط، ثبت ميگردد. تمامی رکوردها در حافظه داخلی ذخیره شده و به سامانه اینترنتی IR-SCADA جهت  نگهداری اطلاعات منتقل می شوند.

 

 

IranMapRs

 

کاربرد محصول

در صنایع برق، کارخانجات بزرگ و کوچک شهرکهای صنعتی ، تجهيزات برق صنعتی، و يا در تست و ميترينگ ترانسفورماتور قدرت تک فاز و سه فاز با استفاده از پاورآنالايزر براحتیميتوان پارامترهای الکتريکی را اندازه گیری نموده اطلاعات آنرا  از طريق شبکه اترنت يا GPRS به سامانه IR-SCADA ارسال نمود، در اين راستا امکان بارگیری آنلاین پست و مانیتورینگ داده ها برای محاسبات کاهش تلفات، بالانس بار، پروفایل بار، خازن گذاری و ... مهیا می شود.

پارامترهای الکتریکی قابل استحصال

پارامتر

 

ولتاژ فاز

اندازه گیری

ولتاژ خط

محاسباتی

ولتاژ متوسط

محاسباتی

ولتاژ نول

محاسباتی

جریان فاز

اندازه گیری

جریان متوسط

محاسباتی

جریان نول

محاسباتی

توان اکتیو

اندازه گیری

توان راکتیو

اندازه گیری

توان ظاهری

اندازه گیری

توان کل

محاسباتی

ضریب توان

محاسباتی

هارمونیک های فرد مرتبه 1  تا 15

محاسباتی

THD ولتاژ

محاسباتی

THD جریان

محاسباتی

فرکانس

اندازه گیری

دما

اندازه گیری

   

مشخصات فنی پاورآناليزر
PWA-IRSCADA

پاورآنالایزر درجریان های تک فاز وسه فاز AC برای اندازه گیری انرژی، توان اکتیو و راکتیو، هارمونیک های ولتاژ، جریان و کسینوس فی استفاده می شود. توان معرف انرژی در واحد زمان میباشد و با واحد وات اندازه گیری میشود و در الکتریسیته از حاصل ضرب ولتاژ در جریان به دست می‏آید.این در حالی است که در سیستمهای الکتریکی،خصوصا در جریان متناوب نیاز به آنالیز بسیاری از فاکتورها میباشد که در تولید و نحوه انتقال انرژی و مصرف آن در تجهیزات الکتریکی بسیار موثر میباشند.

 پاور آنالایزر یا هارمونیک آنالایزر برای اندازه گیری چنین پارامترهائی نظیر ولتاژ،جریان،اغتشاش هارمونیک,کسینوس فی,ضریب توان و بسیاری از پارامترهای کیفی توان طراحی شده اند.(هارمونیک ها، ولتاژ و جریانهای الکتریکی هستند که در شبکه قدرت بر اثر نوعی از بارهای الکتریکی به وجود می‌آیند.) پاورآنالایزر, به همراه نرم افزار IR-SCADA برای آنالیز و ثبت اين پارامترها استفاده ميگردد ، همچنين از ترانسهای جريان جهت اندازه گیری جریان و از نمونه ولتاژ برای اندازه گيری سه فاز استفاده میگردد

توضیحات

عناوین

0.01KVA~600KVA

توان ظاهری

0.01KW~600KW

توان اکتیو

0.01KVAr~600KVAr

توان راکتیو

-

اندازه گیری هارمونیک

0.3~1

پاور فاکتور

0°~360°

زاویه فاز یا CosǾ

1~9999KWh

انرژی مصرفی KWh))

سایر مشخصات

LCD

نوع صفحه نمایش

برق شهری- قابليت استفاده از باتری

نوع تغذیه

محصول دانش بنيان شرکت IR-SCADA

نرم افزار

 

 

 

شیوه ارتباطی

از طریق ارسال کننده GPRS

قابلیت اتصال به کامپیوتر

از طريق اترنت با پروتکل مدباس TCP

99

 

 

پارامترهای اندازه گیری

اندازه گیری جریان با استفاده از CT تا 1000A
اندازه گیری ولتاژ تا 600ولت
اندازه گیری به صورت
True Rms

اندازه گيری هارمونيک ولتاژ و جريان تا مرتبه 15پ

اندازه گيری هارموينک ولتاژ و جريانی

قابلیت ها

re3

re2

 

 

کاتالوگ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید

امروز23
دیروز77
ماه1263
مجموع47938

حاضرین

2
نفر

1402-07-01

کد ماتریسی

QR Code

درباره شرکت اسکادا

شرکت اندیشه سازان کاوشگر داریس( اسکادا ) در تاریخ ، 1394/04/01  فعالیت خود را در زمینه توسعه نرم افزار مانیتورینگ و کنترل صنعتی(اسکادا) و ارائه خدمات مربوطه به طور رسمی آغاز نمود.سیستم Irscada یک سیستم نظارت و کنترل تجهیزات سخت افزاری بر پایه پروتکل های صنعتی است. این سیستم با استفاده از تکنولوژی های تحت وب دریچه تازه ای به این گروه از نرم افزارها گشوده است.

خدمات اسکادا عبارتند از :

  • توسعه نرم افزار irscada
  • تولید مبدلهای پروتکل صنعتی
  • تهیه و تولید مودمهای انتقال داده صنعتی

راه های تماس با شرکت اسکادا

شما می توانید علاوه بر رایانامه (ایمیل) از طریق شماره تلفن زیر با شرکت اسکادا همه روزه از ساعت 8 الی 13 و عصرها 17 الی 21 در تماس باشید

آدرس ایمیل شرکت اسکادا :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت اسکادا : 8388 3876-051

آدرس سایت رسمی شرکت اسکادا: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کانال تلگرام: https://telegram.me/IR_SCADA