• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           
  • 8388 3876 051
  •   IR_SCADA@
 
در ميانه سال 1393 اندیشه سازان کاوشگر داریس، با نام گروه صنعتی اسکادا پا به عرصه وجود گذاشت. 'گروهی فعالان با تجربه صنعت برق از دانش آموختگان کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک، مهندسی برق قدرت و مهندسی نرم افزار که در سالهای اخیر بصورت تخصصی در زمینه سیستمهای اتوماسیون صنعتی و اسکادا و نیز طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت وب مشغول به فعالیت بودند ، بر آن شدند تا گامی در راستای بومی سازی این مقوله مهم برداند.
لذا بررسی و مهندسی معکوس نرم افزار های اسکادا در دستور کار اين شرکت قرار گرفت, فلذا در اين راستا محصولی با نام IR-SCADA منطبق بر آخرين تکنولوژی محصولات فناوری اطلاعات طراحی گرديد . در سال 1395 موفق گرديدیم برای اين محصول، دانش بنيان نوع يک را احراز نماييم . این شرکت هم اکنون مفتخر است در زمینه طراحی سیستمهای مانیتورینگ و کنترل تجهیزات استحصال داده و کنترل صنعتی (اسکادا) فعالیت می نماید
همچنين با عنايت به نياز صنايع به محصولات مانتورینگ انرژی و تحريم های موجود توسعه پاورآنالايزر انرژی برق در دستور کار شرکت قرار گرفت که خوشبختانه اين محصول نيز در سال 1399 دانش بنيان گرديد.
شرکت اندیشه سازان کاوشگر داریس از سال 1393 در زمينه مونيتورينگ انرژی موفق به اخذ  تاییدیه دانش بنیان برای دو محصول خود ازمعاونت محترم علمی و فناوری نهاد رياست جمهوری شده است.

شرکت دانش بنیان اندیشه سازان کاوشگر داریس (اسکادا)  تولید کننده سخت افزار/ نرم افزار نظارت و کنترل صنعتی

آمار بازدید

امروز47
دیروز40
ماه1145
مجموع58567

حاضرین

1
نفر

1403-03-08

کد ماتریسی

QR Code

درباره شرکت اسکادا

شرکت اندیشه سازان کاوشگر داریس( اسکادا ) در تاریخ ، 1394/04/01  فعالیت خود را در زمینه توسعه نرم افزار مانیتورینگ و کنترل صنعتی(اسکادا) و ارائه خدمات مربوطه به طور رسمی آغاز نمود.سیستم Irscada یک سیستم نظارت و کنترل تجهیزات سخت افزاری بر پایه پروتکل های صنعتی است. این سیستم با استفاده از تکنولوژی های تحت وب دریچه تازه ای به این گروه از نرم افزارها گشوده است.

خدمات اسکادا عبارتند از :

  • توسعه نرم افزار irscada
  • تولید مبدلهای پروتکل صنعتی
  • تهیه و تولید مودمهای انتقال داده صنعتی

راه های تماس با شرکت اسکادا

شما می توانید علاوه بر رایانامه (ایمیل) از طریق شماره تلفن زیر با شرکت اسکادا همه روزه از ساعت 8 الی 13 و عصرها 17 الی 21 در تماس باشید

آدرس ایمیل شرکت اسکادا :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت اسکادا : 8388 3876-051

آدرس سایت رسمی شرکت اسکادا: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کانال تلگرام: https://telegram.me/IR_SCADA