• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           
  • 8388 3876 051
  •   IR_SCADA@

photo 2023 01 25 09 13 30

از مهمترین اهداف توسعه سیستم اتوماسیون می توان به، بهبود شاخص های قابلیت اطمینان شبکه بویژه SAIDI  و  ENS، مدیریت وکنترل وضعیت کلی شبکه و افزایش قابلیت رویت پذیری و کنترل پذیری شبکه ، بلحاظ اهمیت این مهم ، کاهش مدت زمان و حجم خاموشی ها  با توجه به امکان کنترل از راه دور و عدم نیاز به  مراجعه به پست های توزیع برق بویژه  در شرایط  ترافیکی خاص شهر ، کاهش مراجعه مأموران مانور به پست های مذکور در راستای بهره وری حداکثری از نیروهای عملیاتی بویژه در شرایط های خاص و زمان های بحران و لزوم تسریع عملکرد، افزایش رضایت مندی مشترکان نسبت به بهبود کیفیت و کاهش خاموشی ها، اشاره کرد.


باتوجه به اهمیت دراختیار داشتن اطلاعات دقیق و به هنگام شبکه، دربخش های مدیریت شبکه و هم چنین اهمیت اطلاعات صحیح در مطالعات شبکه 20 کیلوولت ،  پروژه مانیتورینگ پارامترهای الکتریکی سکسيونرهای گازی منصوبه بر روی فیدرهای 20 کیلوولت با سامانه IRSCADA در يک پست های فوق توزیع جهت ارسال اطلاعات بهنگام وکنترل سکيونرهای منصوبه  آنلاین طراحی و اجرا شد .
از مهمترین اهداف کنترل و مانیتورینگ فیدرهای 20 کیلوولت می توان ، مدیریت بهنگام شبکه درمراکز کنترل شبکه، افزایش درصد دقت اطلاعات دریافتی از شرکت برق منطقه ای ، استفاده به جهت افزایش دقت در تهیه و تدوین برنامه ها و پروژه های سرمایه ای سالیانه شرکتهای توزیع برق  در بخش 20 کیلوولت، استفاده و کاربرد این اطلاعات دربخش های مختلف خدمات مشترکین، مهندسی و نظارت و بازار برق در شرکتهای توزیع برق ، نام برد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید

امروز37
دیروز37
ماه468
مجموع55155

حاضرین

1
نفر

1402-12-08

کد ماتریسی

QR Code

درباره شرکت اسکادا

شرکت اندیشه سازان کاوشگر داریس( اسکادا ) در تاریخ ، 1394/04/01  فعالیت خود را در زمینه توسعه نرم افزار مانیتورینگ و کنترل صنعتی(اسکادا) و ارائه خدمات مربوطه به طور رسمی آغاز نمود.سیستم Irscada یک سیستم نظارت و کنترل تجهیزات سخت افزاری بر پایه پروتکل های صنعتی است. این سیستم با استفاده از تکنولوژی های تحت وب دریچه تازه ای به این گروه از نرم افزارها گشوده است.

خدمات اسکادا عبارتند از :

  • توسعه نرم افزار irscada
  • تولید مبدلهای پروتکل صنعتی
  • تهیه و تولید مودمهای انتقال داده صنعتی

راه های تماس با شرکت اسکادا

شما می توانید علاوه بر رایانامه (ایمیل) از طریق شماره تلفن زیر با شرکت اسکادا همه روزه از ساعت 8 الی 13 و عصرها 17 الی 21 در تماس باشید

آدرس ایمیل شرکت اسکادا :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت اسکادا : 8388 3876-051

آدرس سایت رسمی شرکت اسکادا: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کانال تلگرام: https://telegram.me/IR_SCADA