• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           
  • 8388 3876 051
  •   IR_SCADA@

 

یکی دیگر از پروژه های اجرا شده توسط شرکت اندیشه سازان کاوشگر داریس، مانیتورینگ و نظارت لحظه ای بر فشار اب ورودی مجموعه هاست. یکی از مشکلاتی که مصرف کنندگان عمده و بزرگ آب، با آن مواجهند، افت فشار و قطعی اب در قسمتهایی از مجموعه بدلیل کمبود فشار می باشد.

مصرف کنندگان بزرگ و مجموعه هایی مانند دانشگاهها، کارخانجات ، اماکن فرهنگی تفریحی، معمولا بیش از یک ورودی اب از شبکه ابرسانی داشته و از نقاط مختلف تغذیه می شوند، لذا دانستن این که هر کدام از ورودی های آب، در لحظه چند بار Bar فشار تحویل شبکه داخلی می کنند علاوه بر اینکه مدیریت را از پروفیل مصرف روزانه مطلع می سازد، می تواند در مدیریت مصرف و تقسیم بار یاری رساند.

در همین راستا یکی دیگر از پروژه های محوله به گروه اسکادا، اجرا سیستم مانیتورینگ لحظه ای فشار ورودی های آب دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.همانطور که گفته شد، با توجه به وسعت دانشگاه ، تامین آب مورد نیاز دانشگاه از چندین نقطه ورودی از شبکه ابرسانی مشهد، صورت میگیرد. در فاز اول مدیریت تاسیسات تصمیم گرفت 5 نقطه از این ورودی ها را از نظر وضعیت فشار مورد نظارت  قرار دهد.نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید

امروز22
دیروز25
ماه561
مجموع57057

حاضرین

1
نفر

1403-01-31

کد ماتریسی

QR Code

درباره شرکت اسکادا

شرکت اندیشه سازان کاوشگر داریس( اسکادا ) در تاریخ ، 1394/04/01  فعالیت خود را در زمینه توسعه نرم افزار مانیتورینگ و کنترل صنعتی(اسکادا) و ارائه خدمات مربوطه به طور رسمی آغاز نمود.سیستم Irscada یک سیستم نظارت و کنترل تجهیزات سخت افزاری بر پایه پروتکل های صنعتی است. این سیستم با استفاده از تکنولوژی های تحت وب دریچه تازه ای به این گروه از نرم افزارها گشوده است.

خدمات اسکادا عبارتند از :

  • توسعه نرم افزار irscada
  • تولید مبدلهای پروتکل صنعتی
  • تهیه و تولید مودمهای انتقال داده صنعتی

راه های تماس با شرکت اسکادا

شما می توانید علاوه بر رایانامه (ایمیل) از طریق شماره تلفن زیر با شرکت اسکادا همه روزه از ساعت 8 الی 13 و عصرها 17 الی 21 در تماس باشید

آدرس ایمیل شرکت اسکادا :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت اسکادا : 8388 3876-051

آدرس سایت رسمی شرکت اسکادا: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کانال تلگرام: https://telegram.me/IR_SCADA