• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           
  • 8388 3876 051
  •   IR_SCADA@

 

پاور آنالایزر تجهيزی است که به اندازه گیری دقیق ویژگی‌های و پارمترهای الکتريکی دستگاه‌های تولید، تبدیل و تغییر برق می‌پردازد. همچنین اندازه گیری دقیقی از قدرت واقعی در اینورتر‌ها، درایور‌های موتور،منابع تغذیه و توان و انرژی مصرفی تجهیزات دفتری و اداری، و ماشین آلات صنعتی به دست می‌دهد.

 

همانطور که در مقاله آموزشی دیتالاگرها عنوان گردید، یکی از کاربردهای عمده این تجهیزات در مانیتورینگ پارامترهای انرژی الکتریکی در پستهای برق در سمت مصرف کننده می باشد. این پارامترها شامل ولتاژ، جریان، توان اکتیو و راکتیو، هارمونیکها و... می باشند که بسته به نوع ثبات(دیتالاگر) متفاوتند.غالبا ثباتهای پرکاربرد و موجود در بازار از پروتکل مدباس پیروی کرده و ممکن است بسته به نوع ثبات مورد نظر حافظه جانبی یا پورت USB جهت تخلیه داده های ثبت شده ، داشته باشد. این داده ها در تحلیل رفتار مصرف کننده و تهیه آمار دقیق و متقن از حوزه مورد نظارت نقش بسزایی داشته و می توان در بهبود عملکردشبکه و پیشگیری از مشکلات آتی از آنها استفاده نمود.

 

باتوجه به آغاز سال جديد و لزوم برنامه ريزی برای رويارويي با مشکلات پيک بار که متاسفانه با رسيدن فصل گرما پيش روی صنعت خواهد بود، ميبايست مديران متعالی صنعت پيشتر گامهای اساسی را برای جمع آوری آنلاين الگوی بار مصرفی واحد تحت مدیریت خود اقدام نمايد، بديهی است، اطلاعات برداشت شده در بخش انرژی، توسط مهندسين خبره اين شرکت بررسی و راهکارهای مديريت بار و بهينه سازی مصرف به متقاضی ارائه خواهد شد.  صنايع مختلف براساس نيازها و تعهدات پيش رو ضمن مديريت قراردادهای تامين محصول در پيک بار میتوانند مصارف خود را به فرمی بهينه کاهش دهند.

درباره شرکت اسکادا

شرکت اندیشه سازان کاوشگر داریس( اسکادا ) در تاریخ ، 1394/04/01  فعالیت خود را در زمینه توسعه نرم افزار مانیتورینگ و کنترل صنعتی(اسکادا) و ارائه خدمات مربوطه به طور رسمی آغاز نمود.سیستم Irscada یک سیستم نظارت و کنترل تجهیزات سخت افزاری بر پایه پروتکل های صنعتی است. این سیستم با استفاده از تکنولوژی های تحت وب دریچه تازه ای به این گروه از نرم افزارها گشوده است.

خدمات اسکادا عبارتند از :

  • توسعه نرم افزار irscada
  • تولید مبدلهای پروتکل صنعتی
  • تهیه و تولید مودمهای انتقال داده صنعتی

راه های تماس با شرکت اسکادا

شما می توانید علاوه بر رایانامه (ایمیل) از طریق شماره تلفن زیر با شرکت اسکادا همه روزه از ساعت 8 الی 13 و عصرها 17 الی 21 در تماس باشید

آدرس ایمیل شرکت اسکادا :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت اسکادا : 8388 3876-051

آدرس سایت رسمی شرکت اسکادا: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کانال تلگرام: https://telegram.me/IR_SCADA